Skladný kočárek, který má gelová/gumová kolečka?

Zodpovězené
22. čer 2022

Krásný den,

již pár dní vybírám kočárek pro roční miminko.
Děťátko si nám zvyklo přes den spát v kočárku a tak potřebuji, aby šel položit do úplného lehu.

Další priorita je, aby měl kolečka, která nejsou z pěny! Naše prvotní kombinace měla pěnová kolečka a za necelého půlroku použití má kolečka plná otlaku a dírek od kamínků, někde dokonce vtlačené kamínky. Tomuhle se chci vyhnout.

A pak budu ráda za kompaktnost kočárku. Protože bych byla ráda aby částečně již nahradil velký sportovní kočárek na procházkách po městě, nebo sem tam nějakou procházku v přírodě (po cestičkách).

Zatím jsem přemýšlela o:
Cybex Eezy S+2, prvotně jsem byla z kočárku nadšena podle videí na YouTube. Ale na fotkách na bazaru jsem si všimla ze ani on nemá asi kolečka odolná proti vrypům od kamínků. Nevíte, co má za materiál koleček?

Inglesina Maior tenhle kočárek mi přišel za tu cenu když se uvádí, že je i komplet s příslušenstvím za super cenu, ale ani tady si nejsem jistá, jak na tom budou kolečka po chvíli použití. Nemáte zkušenost?

Avova city ranger, je můj favorit. Za super cenu a od výrobce mám zprávu ze má skutečně gumová kolečka. Ovšem moc lidi ho zatím nemá a nenašla jsem recenze po použití.

Mate zkušenost s těmito zmíněnými kočárky?
Mate nápad na nějaký další který by přicházel do úvahy?

Moc vám dekuji předem za odpověď! ❤️

Ahoj,

Inglesina Maior má méně odolná kola, u těch bych se vrypů a usazených kamínků později obávala.

Co se týče Cybex Eezy S+², tak Tě potěším informací, že má kvalitní gumová kola. Stejná kola má právě i Avova City Ranger.

Tyto dva modely jsou srovnatelné, takže ani jeden nebude špatnou volbou. Oba mají stejně vysokou rukojeť i podobné rozměry sedáku. Největší rozdíl je ve skládání, kdy se Avova City Ranger umí doskládat automaticky sám (ale za to je těžší) a má náhledové okénko ve stříšce.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie