Rozhodnutí, jaký kočárek vybrat. Poradíte, prosím?

Zodpovězené
25. kvě 2021

Dobrý den,

jsem už asi blázen. Nedokážu si prostě vybrat, jestli Cavoe, Rover nebo X-Lander X-Move.

Potřebuji něco lehkého do ruky, ale také něco do terénu - bydlíme na vesnici a všude kolem jsou polní cesty a nerovné. Chci 2kombinaci, vajíčko mám své.

U Cavoe se mi líbí, že si můžu vzít i korbu do ruky s madlem, ale u Roveru je to stejné.

Děkuji za rady a za pomoc.

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Určitě nejste blázen. 😉 Výběr kočárku je velká věc, takže je opravdu důležité se správně rozhodnout.

Vzhledem k Vašemu požadavku na terén bych bez mrknutí oka volila kočárek X-Lander X-Move, protože to je opravdu neskutečný pracant do jakéhokoliv terénu, který zvládnete ovládat opravdu "jednou rukou", i když pojedete přes ty největší hrboly či kořeny v lese. Nejedná se ovšem o úplně lehký kočárek, je těžší, i když ne žádný tank. A také pokud řešíte skladnost, tak v tomto případě skládáte kočárek bez sportovní verze, kterou musíte předtím odcvaknout.

Co se týká kočárků Cavoe a Rover - bez mrknutí oka bych si vybrala kočárek Cavoe. Je to perfektní "zlatá střední cesta" co se týká krásného designu, funkčnosti, skladnosti a jízdou terénem. Cavoe je kvalitní značka, je to lehký kočárek, opravdu skladný, kompaktní, snadno ovladatelný, s pevnými koly.

Kočárek Rover je taky výborný, ale musím upozornit, že třeba sportovní sedačka není tak prostorná jako u Cavoe, takže pokud byste měla větší dítko nebo byste plánovala vozit menší dítko déle, tak se Vám může stát, že Vám bude brzy kočárek malý. Na druhou stranu hluboká korba u Roveru je zase krásně velká, větší než u Cavoe.

Pokud bych si měla vybrat já, tak bych volila značku Cavoe. Přece jen sportovní verzi budete používat déle a korbička s necelými 80 cm není žádný prcek, takže věřím, že budete spokojená. 😇

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz