Prodloužení rukojeti pomocí extendoru. Je to vhodné řešení?

Zodpovězené
21. říj 2022

Ahoj,

mám sporťák Britax bm3+, nicméně nám ležel ve sklepě a používali jsme bazarový Roan Bass Soft, protože k Britaxu a korbičce nešel dost dobře používat skejtík pro staršího. Nicméně mladší už jezdí nějakou dobu ve sporťáku a poslední dobou má tendenci z protisměrného kočárku vyskakovat, aby viděl dopředu.

Tedy je načase, aby jezdil po směru, tak je spokojený. Těžkou dvojkombinaci jsem proto vyměnila za BM3+, jenže se skejtíkem je stále problém. Syn se na skejtík vejde relativně pohodlně, ale mně se kočárek opravdu špatně tlačí tím, že je madlo dost krátké.

Bylo by vhodným řešením přikoupit extendor madla?

Např. https://www.malvik.cz/EICHHORN-Cozy-Stroll-adap...

Nový kočárek (ani bazarový) mi už bohužel doma neprojde, už teď mě nejen manžel obviňuje, že jsem blázen a střídám je víc jak ponožky.

Děkuji

Ahoj,

rozumím Ti 🙂.

Extendor, tedy prodloužení rukojeti kočárku může být praktickým řešením Tvého problému. Prodloužení Ti zajistí, abys nezakopávala o přídavné stupátko pro sourozence za kočárkem. Je to velmi praktická a účinná pomůcka, která Ti usnadní a zpříjemní procházku. Dej si pozor, aby měl univerzální upevnění, tedy byl určen pro každou rukojeť kočárku.

Tento od Cozy Rider je univerzální a bude pasovat i na Tvůj kočárek Britax B-Motion 3 Plus. Zároveň lze využít dvěma způsoby nastavení.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka