Prampol Celia 2019. Jaký máte názor na kombinovaný kočárek (do města)?

Zodpovězené
31. črc 2020

Dobrý den,

prosím o názor na tento kočárek. Vajíčko bude jiné. Kočárek bude ježděný ve městě.

Děkuji

Ahoj!

Tak, Prampol Celia.

Prampol Celia

Musím hned zfleku říci, že do města za mě tento robustní, poměrně levný model spíše ne. Je strašně těžký - zejména se sportovní částí (přes 15 kg) je na městské používání pro mě nepředstavitelný. Velká konstrukce, velká kola, a přitom nepraktická, malá sportovní část s ne dobře řešenou stříškou (a ani košík nic moc). Takže za mě, z pohledu potřeb na městské chodníky, případné MHD nebo skládání, je to nepraktické řešení.

Já bych se soustředila na praktičtější váhu i sportovní část - například u stylově vzdáleně podobného Espiro Only, když už tak - kromě nižší váhy je i skladnější (i se sedadlem) a celkově praktičtěji udělán.

Espiro Only 2020

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.