Poradíš sportovní kočárek do letadla a na cestování?

Zodpovězené
23. kvě 2022

Ahoj,

chtěli bychom pořídit lehký a skladný sportovní kočárek pro naši dcerku. Zamlouvá se nám Easywalker Jackey a Anex Air-Z, který je poměrně novinkou. Venku trávíme spoustu času, tak aby i něco vydržel. Často cestujeme, tak musí být i skladný do auta a letadla. Měl by zvládnout město a také trošku polní cesty.

Dokážeš mi poradit?

Případně i jiný typ kočárku, který splňoval mé požadavky.

Bonusem by byla i široká škála doplňků ke kočárku, držák nápojů, nánožník, pláštěnka a pod.

Děkuji

Ahoj,

Anex Air-Z přidáme do naší Kočárkopedie co nejdříve.

Ačkoliv je Anex povedenou novinkou, tak se stále přikláním k Easywalker Jackey, který patří momentálně mezi nejlepší cestovní kočárky na trhu, a to díky svému kvalitnímu zpracování, dobrým jízdním vlastnostem i prostornému sezení pro větší děti, které lze nastavit pohodlně do úplného lehu. Jedná se tak o velmi všestranný kočárek, který je vhodný jak na cestování, tak i do městského terénu.

Pokud bys netrvala na rozměrech příručního zavazadla, tak doporučuji i Inglesina Maior. Na svůj typ má velká kola a zvládne tak i nerovný terén. Zároveň patří stále k těm lehčím (7,9 kg) a skladnějším kočárkům. Navíc k němu dostaneš i sladěný nánožník.

Kdyby ses chtěla podívat i na jiné značky a modely, cestovní kočárky a lehké, skladné sporťáky jsme rozebrali v následujících videích:

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie