Poradíš kočárek pro občasné dovolenkové použití?

Zodpovězené
17. kvě 2022

Ahoj,

hledám kočárek pro nyní roční dítě k občasnému použití - dovolené.

Požadavky:

  • snadno složitelný,
  • lehký,
  • menší rozměr po složení,
  • cena do 5 000 Kč.

Máme dobrý kočárek, ale za těch 10 letů nám ho už poničili.

Jaký kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

mezi cenově dostupné a velmi lehké cestovní kočárky patří například Petite&Mars Up. Má 5,8 kg, dostatečně velkou nosnost (22 kg) a složí se lehce do rozměrů příručního zavazadla. Rozměry sedací plochy a zádové opěrky patří k těm menším, ale jsou dostačující. Najdeš u něj prodlouženou stříšku s náhledovým okénkem, polohování nohou, rukojeť i madlo potáhlé koženkou a menší kola s odpružením.

Nebo to může být i Joie Pact, který má podobné parametry jako Up, ale nevýhodou je nižší (15 kg) nosnost.

Já osobně bych šla do Petite&Mars Up, který má super poměr cena/výkon. Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie