Petite&Mars Rover II versus Petite&Mars Trails. Jaké jsou jejich plusy a minusy?

Zodpovězené
4. črc 2023

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na nějaké novější zkušenosti ohledně kočárků Petite&Mars Rover II a Petite&Mars Trails. Docela se mi kočárky líbí, ale u této značky jsem našla jen staré recenze a k těmto typům žádné.

Zajímalo by mě, jak to mají s odpružením, konstrukcí a koly, jak moc vydrží. Také mě zaráží malá velikost korby u typu Trails.

Kočárek bych chtěla právě i do lehčího terénu (rozbité silnice, lehčí polní cesty).

Děkuji

Ahoj,

omlouvám se za pozdní odpověď, ale teprve nyní znovu spouštíme poradnu.

Oba kočárky jsou si konstrukčně velmi podobné a jsou určeny pro rodiče, kteří se pohybují po nerovných cestách vesnice.

Petite&Mars Trails má o pár centimetrů vyšší zádovou opěrku a teleskopicky nastavitelnou rodičovskou rukojeť ve výšce od 95 do 102 cm. Je vhodný pro nižší a středně vysoké rodiče.

Oproti němu má Petite&Mars Rover II odolnější nenafukovací kola plněná gelem a větší hlubokou korbu. Osobně bych volila spíše tento model do nerovnějšího terénu rozbitých a polních cest.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka