Pasují kola Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade i na konstrukci kočárku Valco Baby Snap 4 Trend?

Zodpovězené
Včera v 05:31

Ahoj,

ráda bych se poradila.

Pasují kola Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade i na konstrukci kočárku Valco Baby Snap 4 Trend?

Děkuji

Ahoj,

originální název modelu je Valco Baby Snap 4 Trend, vznikl ze základního modelu Valco Baby Snap 4 a přináší:

  • Prémiovou „Tailormade“ kvalitu potahů stříšky i sedáku v melange provedení.
  • "Trend" prvky: koženkou potaženou polohovatelnou rukojetí i dětské madlo.
  • Modely s přívlastkem "Sport" mají v zálkadě oproti němu terénnější nafukovací kola.

👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/v...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka