Pasuje vajíčko Easy Go na kočárek Bebetto Nitello?

Zodpovězené
14. srp 2023

Ahoj,

mám kočárek Bebetto Nitello.

Bude na tento kočárek pasovat Easy Go vajíčko pomocí adaptérů?

Děkuji

Ahoj,

adaptéry vhodné pro spojení kočárku Bebetto Nitello s autosedačkou - tzv. vajíčkem značky EasyGo jsem nenašla.

Existují však adaptéry (viz. obrázek) pro spojení kočárků značky Bebetto s autosedačkami známějších značek jako jsou Cybex či Maxi Cosi.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka