Pasuje sportovní část Camarelo Granada na konstrukci Camarelo Carera?

Zodpovězené
6. říj 2022

Ahoj,

z druhé ruky jsem koupila kočárek Camarelo Carera, ale sportovní část je vybledlá. Na bazaru jsem našla sportovní část Camarelo Granada.

Bude mi pasovat na konstrukci?

Děkuji

Ahoj,

kočárky Camarelo Carera a Camarelo Granada jsou totožné, takže by sportovní sedadlo mělo sedět.

POZOR nezaměňuj si Camarelo Carera s novějším modelem Camarelo Carera New. Rozpoznáš ho podle jiného výpletu kol. Pokud máš novější model, tak ti sedátko se sedět nebude, i když má stejné rozměry. Změnil se typ zacvakávání na konstrukci.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka