Pasuje na Cybex Balios S novější hluboká korba?

Zodpovězené
4. srp 2022

Ahoj,

nedokázala bys mi někdo poradit? Zdědili jsme sporťák Cybex Balios S a chtěli bychom koupit korbu. Tenhle typ už se bohužel přestal vyrábět, máme ještě šanci nějakou korbu koupit? Je kompatibilní třeba s novou korbou COT S? Do obchodu už jsme psali, ale zatím bez reakce.

Moc díky za rady.

Ahoj,

koupit hlubokou korbu nebude problém.

Sice se Cybex Balios S přestal vyrábět (na konci roku 2021), to je ale teprve nedávno.

Jeho novější model má totiž hlubokou korbu naprosto stejnou. Tedy hluboká korba Cot S je kompatibilní s oběma modely Balios.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka