Pasuje na ABC Design Viper 4 konstrukce jiné značky?

Zodpovězené
2. říj 2024

Ahoj,

doma máme kočárek ABC Design Viper 4.

Existuje jiná konstrukce třeba i jiné značky, na který by se dala připevnit vanička, vajíčko a sportovní část?

Je mi jedno, ať už pomocí nějakých adaptérů nebo ledajak jinak. Ta ABC konstrukce se mi zdá dost mohutná.

Děkuji

Ahoj,

mrzí mě to, ale variabilnost kočárků značky ABC Design je omezená. Nástavby kočárků ABC Design Viper 4 jsou určeny pouze pro vlastní konstrukce tohoto modelu kočárku.

Pokud nejsi se svým kočárkem spokojená, tak bude zapotřebí jeho výměna.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka