Otočný, skladný, do terénu, váha do 8 kg, do úplného lehu, poloh.nožiček, cena nerozhoduje. Je nějaký takový kočárek?

Zodpovězené
25. kvě 2021

Dobrý den,

mám už dlouho vyhlídnutý Valco Snap Sport, ale vadí mi, že sedačka nejde otočit i proti směru.

Je na trhu nějaký kočárek s touto funkcí a podobnými vlastnostmi, jako:

  • otočná přední kola s aretací
  • do terénu (odpružení, nafukovací kola)
  • váha do 8 kg
  • složení jednou rukou i s vnitřkem kočárku
  • poloha do úplného lehu, polohování na neomezeně poloh
  • případně polohování nožiček, poloha v úplném sedu.

Cena nerozhoduje, pokud bude splňovat požadavky.

Děkuji

Dobrý den,

děkuji moc za Váš dotaz. 🙂

Asi Vás zklamu, ale na trhu nenajdete kočárek, který by splňoval úplně všechny z Vašich požadavků. Konkrétně největším problémem je váha - pokud byste trvala na váze do 8 kg, tak ano, sehnala byste takový lehký, ale určitě nebude vhodný do terénu nebo ho nesložíte dohromady se sedací částí.

Váha sportovních kočárků se obecně pohybuje okolo 10-12 kg. Myslím ale, že ani 10 kg není nic hrozného, zpravidla to na opravdu kvalitním kočárku ani nepoznáte.

Zkuste se podívat na kočárky Britax Römer Smile III nebo na kočárek Cavoe Axo. Tyto dva kočárky jsou si svými vlastnostmi velmi podobné a splňují (kromě váhy) vše, co jste napsala - akorát Cavoe nemá kola nafukovací, ale gumová, avšak to nehodnotím jako mínus, ale naopak jako plus. Do většího terénu bych zvolila Britax. Jinak tedy oba dva jsou odpružené s aretací předních kol, složíte je v pohodě jednou rukou i s vnitřkem, sedačku lze umístit po i proti směru jízdy, mají plynulé polohování zad i nožiček - do úplného lehu.

Kdybyste se chtěla ještě na něco doptat, tak určitě napište. 😉

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz