Na který kočárek lze upevnit vajíčko Cybex Cloud Z2 i-size?

Zodpovězené
18. črc 2023

Ahoj,

u prvního dítěte jsem měla Camarelo Sevilla a byla jsem velmi spokojená. Kočárek už dosloužil a potřebuji nový.

Mé požadavky:

  • s velkou korbičkou,
  • s dobrou a použitelnou sportovní verzí s otáčením v obou směrech a naprostým lehem,
  • zvládne terén - bydlíme na vesnici,
  • aby se dalo na něj upevnit vajíčko Cybex Cloud Z2 i-size.

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si Raf-Pol Axel, který má extra prostornou hlubokou korbu s polohováním. Jeho plně odpružená konstrukce je vybavena bezúdržbovými koly s pěnou plněnými pneumatikami, které nemusíš dofukovat a ani jim nehrozí defekt. Kočárek je vhodný na nerovný terén vesnice. Otočná rukojeť nastavitelná ve výšce od 78 do 120 cm je vhodná pro různě vysoké rodiče. Můžeš na něj nasadit autosedačku známějších značek s koncovkou typu Maxi-Cosi, takže Tvá autosedačka (tzv. vajíčko) Cybex Cloud Z2 i-size bude sedět.

Podobným kočárkem je bratrský model Raf-Pol Alu Way.

Britax Smile III je sice doprodejový předchůdce novějšího modelu Britax Smile 4, ale je určený pro středně vysoké a vyšší rodiče, kteří se pohybují po městském povrchu i po nerovných cestách vesnice. Zaujme jednoduchým složením spolu s nasazeným sportovním sezením na konstrukci. Není třeba ani hledat místo, kam kočárek opřít, protože ve složeném stavu stojí sám. Prostorné sportovní sezení patří na trhu k těm prostornějším a lze jej napolohovat do naprosto rovného lehu.

Případně si prohlédni také Riko Basic Plus. Je to cenově dostupný kombinovaný kočárek pro rodiče, kteří nevyžadují extra funkce či neuvěřitelný design.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka