Na jaké značky kočárků lze pomocí adaptéru připojit vajíčko Cybex Aton M?

Zodpovězené
19. čer 2022

Ahoj ,

potřebovala bych Tvou radu.

Na jaké značky kočárků lze pomocí adaptéru připojit vajíčko Cybex Aton M?

I konkrétní druhy pokud se dá.

Děkuji

Ahoj,

vajíčko Cybex Aton M připojíš díky adaptérům téměř na jakýkoliv kočárek (každá značka kočárků má své vlastní adaptéry). Není v mých silách tu všechny vypsat, když ani nevím, jaký typ kočárku hledáš 🙂.

Budu ráda, když mi napíšeš znovu a sepíšeš mi všechny požadavky na kočárek - kam s ním budeš jezdit, pro jak staré dítě je a i cenový rozpočet Zkrátka, cokoliv Tě napadne, čím více informací, tím lépe! 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie