Mám kočárek Cybex Balios S Lux 2020 a vajíčko Zopa X1 Plus i-Size. Jaký adaptér mám koupit?

Zodpovězené
9. lis 2023

Ahoj,

mám kočárek Cybex Balios S Lux 2020 a vajíčko Zopa X1 Plus i-Size.

Jaký adaptér mám koupit?

Děkuji

Ahoj,

originální adaptéry značky Cybex určené pro Balios S a Talos S by měly vytvořit spojení konstrukce kočárku Cybex Balios S Lux 2020 s autosedačkou – tzv. vajíčkem Zopa X1 Plus i-Size.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka