Má Lionelo Annet Tour houpavé odpružení?

Zodpovězené
30. zář 2022

Ahoj,

mám kočárek Roan Coss a jsem s ním spokojená. Hlavně mi vyhovuje měkké zadní odpružení kol, protože dcerku v kočárku uhoupám.

Má 11 měsíců a používáme sportovní část. Nevýhoda pro mě je právě skládání kočárku a při nakládání do auta jeho dvě části. Vzhledem k tomu bych uvítala kočárek, který lze složit se sportovní částí a bude i lehčí.

Kočárek bychom využívali hlavně pro cestování a výlety. Tedy terén by byl i městský, dále hlavně v přírodě, různé nerovnosti, štěrk, polní cesty...

Podmínkou pro kočárek je dobré odpružení, ideální by bylo houpavé jak má Roan.

Má takový typ odpružení i Lionelo Annet Tour?

Najde se nějaký jiný kočárek, který je v cenové kategorii 5 000 Kč, má nižší hmotnost, nosnost do 22 kg, zvládne jako takový terén a hlavně houpavé odpružení?

Co se týče ještě zmiňovaného modelu, tak prý příslušenství obsahuje síťku proti hmyzu a držák na nápoj. Líbila se mi také měkká vložka do kočárku a taška na kočárek. Nenašla jsem ale, kde by se daly dokoupit.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

Lionelo Annet Tour je sportovní kočárek, který nemá houpavé odpružení. Není tomu uzpůsobena jeho konstrukce a ani typ odpružení. Oproti Roan Coss má o 6 cm menší výšku zádové opěrky. Je však o cca 5 kg lehčí. Rozměrem po obouručním složení je srovnatelný s Coss-em.

Pokud kočárek na terén a časté výlety, tak spíše tříkolový. Ty mají lepší jízdní vlastnosti a také manévrovatelnost v terénu. Kvalitní odpružení, které oceníš ty, ale hlavně komfort jízdy pocítí Tvé dítě. A klidně můžeš v dobré ceně koupit i takový Baby Jogger Summit X3. Ten je jedním z top kočárků na trhu. Sama ho vlastním, takže vím o čem mluvím.

Při výši Tvého stanoveného rozpočtu bych se dívala spíše po kvalitním bazarovém, než po méně kvalitním nebo novém.

Jedním z nových a cenově dostupných modelů je kočárek Hauck Runner 2 . Je jednodušší, protože cena odpovídá kvalitě. Ale určitě si lépe poradí s terénem než Annet Tour.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka