Má kočárek Coletto Dante polohovatelný vnitřek a velká kola?

Zodpovězené
21. zář 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárku Coletto Dante.

Absolutně se v kočárcích nevyznám. Můj požadavek je, aby měl polohovatelný vnitřek a velká kola kvůli horšímu terénu.

Splňuje kočárek Coletto Dante mé požadavky?

Je to kvalitní kočárek?

Děkuji

Ahoj,

Coletto Dante 2020 je cenově dostupný kočárek určený pro nenáročné rodiče. Funkcionalita kočárku odpovídá jeho nižší pořizovací ceně. Nečekej moc a nebudeš zklamaná. V roce 2020 byl původní model Coletto Dante inovován. Dostal svěžejší look a také nový typ konstrukce. Původní ocelová konstrukce byla nahrazena hliníkovou, ale výrobce na ní použil plastové spoje. Takové namáhané spoje mohou po určité době (jmenuje se to únava materiálu) začít vrzat a hrkat. Jako pozitivum beru jeho větší bezúdržbová kola a nastavitelné odpružení, které si můžeš přizpůsobit terénu, ve kterém se nacházíš.

Hluboká korba Dante 2020 má zabudované polohování a také spodní odvětrání, které nastavuješ na jejím dně.

V poměru cena/výkon/kvalita, bych řekla, že je to kočárek střední třídy.

Kvalitativní a cenově srovnatelnými modely s Dante 2020, jsou například kočárky Kunert Rotax, Adamex Vicco nebo Milu Kids Como.

Zkus si před koupí nastudovat naše MK články:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka