Lze připevnit vajíčko z Anex e/type na Anex Sport?

Zodpovězené
14. říj 2024

Ahoj,

prodávám vajíčko na kočárek Anex. Já mám konkrétně Anex e/type. Kupující má kočárek Anex Sport.

Bude možné tam to vajíčko upevnit?

Mám k vajíčku i adaptéry.

Děkuji

Ahoj,

autosedačky – tzv. autosedačky vajíčka značky Anex jsou navzájem kompatibilní s více konstrukcemi kočárků od značky Anex.

Je však třeba mít ty správné adaptéry. Anex Sport má jiné adaptéry než Anex e/type, proto Tvé adaptéry kupující pasovat nebudou.

Kupující potřebuje adaptéry Maxi-Cosi pro kočárek ANEX (pro modely Sport a Cross).

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka