Lze dát sportovní část z Bebetto Luca na Bebetto Tito Premium Class?

Zodpovězené
Dnes ve 12:08

Ahoj,

ráda bych se poradila.

Lze dát sportovní část z Bebetto Luca na Bebetto Tito Premium Class?

Děkuji

Ahoj,

nevím o takové vzájemné kompatibilitě modelů Bebetto Luca a Bebetto Tito Premium Class. A nevím ani o vzájemné kompatibilitě jiných kočárků značky Bebetto. Není pravidlo, že díly různých modelů ač jsou stejné značky, tak vzájemně pasují. Mohou, ale nemusí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka