Levný kočárek do terénu, do lehu, taktéž i opěrka nohou, na pár měsíců. Máte tip?

Zodpovězené
31. bře 2021

Dobrý den,

potřebuji poradit s kočárkem pro 20m. dítě.
Aktuálně máme Valco Snap 4, ale poslední dobou se pohybujeme spíš po polňačkách, lesních cestách, cesty rozryté od traktorů, kamenité cesty nebo popadané větve a s Valcem, nic moc to projet.

Takže přemýšlím nad koupí vyloženě terénního kočárku, ale nemám možnost si ho vyzkoušet, a tak vůbec nevím, co vybrat. Netuším, jestli volit 3kolku, nebo 4kolku, jestli pevné nebo otočné přední kolo.
Mám na něj požadavky na projetí terénu, a aby šel do lehu, a to i opěrka nohou. A bylo by fajn, kdyby nestál 15 tis., bude to kočár na pár měsíců.
Jak bude skladný, je mi celkem jedno.

Díky za tipy!

Dobrý den,

moc děkuji za Váš dotaz. 🙂

Je pravda, že kočárek Valco Snap 4 není úplně ideální společník do terénu. Ale v předchozím dotazu jsem paní doporučovala kočárek Valco Snap Ultra a musím říct, že ten rozdíl je opravdu značný, až jsem byla u této značky při testování překvapená. 😉

Každopádně - na základě Vašich požadavků bych Vám jednoznačně doporučila kočárek X-Lander X-Move. Je to pro mě taková pomyslná jednička mezi opravdu terénními kočárky - ne nadarmo se mu říká "SUV mezi kočárky". 😉

Je to pořádný dříč - projedete s ním bez problémů naprosto všechno. Je odpružený s měkkými tlumiči, takže děťátko v něm nebude naklepané jako řízek, ale zajistí Vám to pohodlnou plynulou jízdu. Na to, jaký je to pracant, je velmi snadno ovladatelný, což je jeho velké plus právě při jízdě v jakémkoliv špatném terénu. Má plynule polohovatelné nožičky i záda (do úplného lehu), má LED diody v opěrce nohou (dvě varianty svícení - světlo/blikání), teleskopickou rukojeť, nastavitelný nákupní koš (a velký - dáte do něj vše potřebné i na celodenní výlet).

A jako bonus (i když to nevyžadujete) je i skladný. 😉

S tímto kočárkem budete spokojená, o tom nepochybuji. 🙂

Mějte se moc hezky. 🌷

Katka
produktová specialistka v imrnous.cz
web: www.imrnous.cz
mail: poradna@imrnous.cz