Lehký sporťák/golfky: TFK Dot 2 nebo Cybex Eezy S+ nebo Oyster Zero?

Zodpovězené
16. zář 2020

Dobrý den Eli,

zvažuji koupi lehkého sporťáku, tak aby mohl sloužit jako golfky zároveň, nemám ráda ty rachtající dvojkolečka u golfek 🙂

A teď to hlavní: TFK Dot2 nebo Cybex Eezy S+ nebo Oyster Zero? Lehké a skladné jsou poměrně všechny, jde mi o jízdní vlastnosti, manipulaci a pohodlí pro dítě, hlavně třeba jízda po polní cestě, po kamínkách.

U TFK jsem slyšela, že je tam moc měkká zádová opěrka, u Cybex že se zařezávají mini ostré kamínky do kol? Cybex má sice odpružená všechna 4 kol, ale TFK celkově lépe odpružené? Je to opravdu tak?

Kdyby bylo na výběr, do jakého byste šla vy?

DĚKUJI za radu A PŘEJI KRÁSNÝ VYSLUNĚNÝ DEN 🙂

Pavlína

Ahoj!

Z tvého výběru, pokud bych dívala na malý, ale přitom co možná nejodolnější, nejpevnější kočárek i na nerovnosti, bych asi poměrně jednoznačně vybrala TFK Dot 2.

TFK Dot 2

Je totiž od značky, která dost vyniká právě těmito vlastnostmi (a ostatní dva modely jsou o dost městskejší a volnější při kolečkách i v konstrukci). Měkčí opěrka je právě výhodou na nerovnostech - absorbuje otřesy a děťátkem tak i na kamínkách nehází. Takže za mě jednoznačně Dot.
Krásný den!

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.