Který terénní sportovní kočárek je nejlepší?

Zodpovězené
5. kvě 2022

Ahoj,

hledám nejlepší terénní sportovní kočárek.

Mé podmínky:

  • xxxl střecha,
  • dlouhá ložná plocha,
  • polohování sedu způsobem, jaký je na Cybexu (ne popruhy),
  • polohování nohou,
  • dobře odpružený.

Přemýšlím nad Peg Pérego GT3, ale má krátkou střechu, když dítě leží.

Jaký kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

při Tvé podmínce na polohování kočárku, se nám výběr dost zúžil. Většina neotočných sporťáků do terénu mají právě polohování na popruh.

Nejvíce bych doporučila Joie Crosster. Oproti Peg Pérego GT3 má mnohem vyšší nosnost, dlouhou prodlužovací stříšku, prostorné sezení s polohovatelnou opěrkou zad i nohou do úplného lehu a nechybí mu ani velká kola s dobrým odpružením.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie