Který sportovní kočárek s dlouhou ložnou plochou váží až 10 kg a je vhodný pro vysoké rodiče?

Zodpovězené
21. lis 2022

Ahoj,

přečetla jsem si otázku sporťák pro dlouhé dítě a byl dobrou inspirací. Mám však trochu jiné požadavky:

  • dlouhá ložná plocha (nemusí být do úplného lehu, ale s polohováním nožiček, například i s dokoupením polohování),
  • snadno složitelný,
  • pro vysoké lidi (po někom to syn mít musí),
  • lehký (do 10 kg),
  • ideální, aby po složení sám stál.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si kočárek, který v poradně často doporučuji, a to cestovní model Easywalker Jackey XL. O jeho menším bratrovi pro středně vysoké rodiče, jsem napsala podrobnou recenzi.

Pokud něco sportovnějšího, tak si prohlédni Baby Jogger City Mini GT2, který je oblíbený a vydrží až do konce kočárkovacího období. Případně zvaž i jeho většího bratra, a to model Baby Jogger City Elite 2.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka