Který sportovní kočárek na zimu je vhodný pro více než 6měsíční dítě?

Zodpovězené
29. lis 2022

Ahoj,

sháním sportovní kočárek pro 6měsíční slečnu, která se v něm bude vozit převážně v zimních měsících. Momentálně váží 10 kg. Já měřím 166 cm, muž 188 cm. Ideální by byla nastavitelná rukojeť. Pokud nebude, nevadí. Ven chodím převážně já.

Určitě potřebuji:

  • polohování do úplného lehu,
  • nekorýtko,
  • aby se dalo dítě vozit i směrem ke mně, i otočené do světa,
  • ideální, bude-li kočárek terenněji laděn,
  • úplný lah a otočnost.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si model Zopa Move Cross. Je to otočný sportovní kočárek, který je vhodný pro vysoké i středně vysoké rodiče. Má prostorné sedadlo s možností skoro úplného 165stupňového lehu. Má teleskopicky nastavitelnou rodičovskou rukojeť ve výšce od 97 do 109 cm.

Podobným otočným modelem pro vyšší rodiče je i Babystyle Oyster 3. Má teleskopicky nastavitelnou rodičovskou rukojeť ve výšce od 102 do 112 cm.

Velmi často v poradně doporučuji i novinku v podobě neotočného sportovního kočárku Carrello Bravo Plus.

Pokud hledáš něco ještě sportovnějšího, tříkolového a neotočného, ​​tak se podívej na kočárky Baby Jogger City Mini GT2, Thule Spring nebo otočný model Gesslein F3 Air+.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka