Který sportovní kočárek můžeme využívat co nejdéle i ke spaní?

Zodpovězené
Včera v 06:48

Ahoj,

mám 15měsíčního syna, který je dost vysoký. Sportovní kočárek mám nyní Joie Muze (LX). Když v něm spí přes den, tak hlavu má už úplně nahoře.

Který sportovní kočárek můžeme využívat co nejdéle i ke spaní?

Děkuji

Ahoj,

Joie Muze (LX) je kočárek s výškou zádové opěrky pouhých 42 cm a celkově malou ložnou plochou (80 cm). Chápu tedy, že tvůj syn z něj už brzy vyrostl.

Prohlédni si sportovní pokračovací kočárek Kinderkraft Rine. Je to jednoduchý a cenově dostupný kočárek pro nenáročné rodiče, pohybující se po městském povrchu. Prostorné sportovní sedátko lze napolohovat do skoro úplného lehu. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme pouhým složením spolu se sedadlem nasazeným ve směru jízdy.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/k...

Podobným modelem je Carrello Bravo SL. Je to kočárek, který má jedno z nejprostornějších sedadel na trhu. Je za dostupnou cenu a maminky jej dobře hodnotí. Zároveň potěší skladností a nižší váhou.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/c...

Pokud však chceš už jen kočárek, ve kterém se syn vyspí a zároveň bude lehoučký, tak se podívej na cestovní model Carrello Nova. Také patří k pokračovacím sportovním kočárkům určeným pro rodiče, kteří se pohybují po městě. Jeho nízká váha a výborná manipulovatelnost umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem či potřeby každodenního skládání pro úschovu kočárku zaujme samosložením. Sportovní sezení je neotočné a lze jej napolohovat do skoro úplně rovného lehu či kolmého sedu. Sezení patří k těm prostornějším na trhu, proto v něm bude mít pohodlí i větší sedící dítě až do konce kočárkovacího období.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/c...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka