Který sportovní kočárek má velký košík?

Zodpovězené
15. bře 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek s velkým košíkem. Něco terénního, co projde les a také pláž. Nemusí být kompaktní, ale skládání v jedné části.

Mám Seed Papilio, který byl perfektní a košík topka, ale tohle korýtko se mi nelíbí. Skládá se ze dvou částí.

Měla jsem i Bugaboo Cameleon, kde je korýtko fajn, ale košík naprosto nepraktický, malý a nepřístupný. A také ty 2 části.
Chodím se dvěma dětmi pěšky, na výlety, nákupy, všude. Takže opravdu hledám něco praktického, odpruženého. Něco, co nezabere celý kufr.

Děkuji

Ahoj,

pokud Ti vyhovuje korýtkové sezení, tak doporučuji jít do modelu Bugaboo Fox či Bugaboo Fox 2, prodává se spíše jen ve dvojkombinaci, ale na bazaru se občas objeví i samostatný sporťák. Má velká kola, fajn odpružení a opravdu dlouhou prodlužovací stříšku. V případě většího terénu nebo jízdě po písku, ho lze nastavit do režimu dvojkolky. Košík má prostorný a krásně otevřený, takže je velmi dobře přístupný. Oceníš i jednoduché skládání dohromady, nižší hmotnost a barevnou variabilitu - celý kočárek lze jednoduše obměňovat. Pro starší dítě je super i stupátko se sedátkem, které lze dokoupit.

Velké košíky a s velkým zatížením (7 kg) mají i kočárky značky Britax. Koukni například na otočné modely Britax Smile III a Britax Strider M, oba mají i centrální odpružení a lze s nimi lehce houpat.

V případě neotočného modelu, to může být i Britax B-Motion 4 Plus nebo Petite&Mars Street+ Air, které toho projedou také dost. Navíc jsou skladnější a ještě k tomu více prostorné i pro větší dítě.

Pokud chceš něco více terénního a stále kompaktního, tak doporučuji trojkolky Baby Jogger City Mini GT2, Thule Spring či bazarový Britax B-Motion 3 Plus.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie