Který sportovní kočárek má odvětrávání sportovního sedáku?

Zodpovězené
4. čer 2022

Ahoj,

líbí se mi kočárek Zopa Quest, Kinderkraft Evolution Cocoon, Zopa Quest, Kinderkraft All Road.

Kočárek musí být otočný, kvalitní, s dlouhou stříškou a s odvětráváním sedačky. Cena do 7 500 Kč.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

Zopa i Kinderkraft patří mezi cenově dostupné značky kočárků pro nenáročné rodiče. Jejich cena odpovídá kvalitě (plasty, materiál potahu atd), ale vzhledem k jejich ceně, jim člověk ledacos odpustí 🙂. Z Tvého výběru bych jednoznačně doporučila Zopa Quest. Má zvýšenou nosnost (22 kg), prodlouženou stříšku s náhledovým okénkem a oceníš i perfektní odvětrávání zádové části sedačky.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie