Který sportovní kočárek lze dát do vodorovné polohy?

Zodpovězené
21. črc 2022

Ahoj,

máme kočárek Bugaboo Cameleon, ale syn v něm vůbec nechce spinkat (když jsme na delší procházce). Rád spí na boku a v tomto kočárku to není možné.

Můžeš mi poradit kočárek, který by se dal dát do vodorovné polohy (opěrka na záda i nožičky), aby si tam uměl trochu pospat?

Děkuji

Ahoj,

pokud chceš obousměrný kočárek, tak doporučuji Britax Strider M. Má polohování nohou i zad do úplné roviny a oceníš u něj velmi lehké ovládání i lehkou hmotnost.

Dále to může být i Moon Resea Sport, který zaujme výhodnou cenou a krásným designem. nebo pak o něco dražší Joolz Hub+.

Mezi ty více prostorné kočárky, které vydrží dítěti opravdu dlouho pak patří Mamas&Papas Armadillo Flip XT 3.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie