Který sportovní kočárek je vhodný pro 7měsíční dcerku do vesnického terénu?

Zodpovězené
27. led 2023

Ahoj,

hledáme sportovní kočárek do vesnického terénu, ale také na procházky lesními chodníčky. Dcera má momentálně 7 měsíců.

Mé požadavky:

  • aby se dal dát do lehu bez nějakých velkých kroků, které by ji probudily,
  • prodloužená stříška,
  • aby se snadno skládal do kufru,
  • aby byl otočný do obou směrů.

Já mám 170 cm a manžel 180, tak aby nám bylo madlo dostatečně vysoké.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

na takový terén se hodí sportovní kočárek Easywalker Harvey3, který je korýtkový . Resp. jeho bratrský model Easywalker Jimmey, který je naopak s úplným rovným 180stupňovým lehem.

Spíš bych se však dívala po neotočných sportovních terénnějších kočárcích jako je Baby Jogger City Elite 2 či menší a více městský model Baby Jogger City Mini GT2. Sice mají v názvu „City" (což v překladu znamená „Město"), ale jejich kola a odpružení jsou vhodná do města a i do náročnějšího lesního terénu. Jedinou nevýhodou je jeho možné překlopení na bok při jízdě šikmým, resp. kopcovitým terénem. Ale to má většina tříkolových či čtyřkolových kočárků.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka