Který sportovní kočárek je otočný v obou směrech, má bezúdržbová kola a klasické sezení?

Zodpovězené
31. kvě 2022

Ahoj Katko,

hledám sportovní kočárek a mám jisté požadavky:

  • skladný (máme Britax Go a cestování se dvěma dětmi je tak dost na těsno),
  • otočný v obou směrech,
  • bezúdržbová kola,
  • klasické sezení (ne korýtko),
  • úplný leh,
  • prodloužená stříška.

Který kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

obousměrné kočárky jsou vždy méně skladné. Sice si o trochu pomůžeš, především jednodušším složením, ale stále budou zabírat více místa v kufru oproti neotočným modelům. Jinak kočárků s Tvými požadavky je spoustu 🙂. Chybí mi informace v jakém terénu se budeš nejčastěji pohybovat, věk dítěte a i cenový rozpočet. Dám Ti tedy více tipů, ať se snadněji trefím do Tvých požadavků.

Mezi lehčí a skladnější kočárky patří Moon Resea Sport. Má navíc krásný moderní design a je za super cenu.

Dobrou volbou můžou být i neméně oblíbené Britax Strider M, Cybex Balios S Lux, Joie Versatrax, Joolz Hub či Zopa Quest.

A pokud bys chtěla něco více kompaktnějšího, tak doporučuji Bugaboo Bee 6, Cybex Mios 3, Cybex Melio, Easywalker Charley nebo Nuna Triv.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie