Který sportovní kočárek je lehčí, skladný a vhodný pro vyšší dítě?

Zodpovězené
22. srp 2022

Ahoj,

potřebuji poradit při výběru sportovního kočárku pro 1,5letou dceru. Měl by být lehký, skladný, celoroční a nejlépe do konce kočárkového období. Musí být vhodný pro vyšší rodiče. Spíše do města a na jemný terén.

Můžeš mi takový poradit?

Děkuji

Ahoj,

prohlédni si kočárky Nuna Triv nebo Nuna TRVL. Triv má odolnější kola z tvrzené gumy, proto je i o něco těžší. Má dvojité odpružení všech čtyř kol. Oba jsou však pro Tebe vhodné výškou rodičovského madla. Triv jej má navíc teleskopicky nastavitelné ve výšce od 106,5 do 110,5 cm.

Podobným modelem je Inglesina Maior. Má pěnová kola z mechanickým odpružením.

O něco levnějším modelem je Valco Baby Velo. Bohužel je spíše dostupnější v zahraničí než u nás.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka