Který skejt s větším prostorem ke stání pasuje na Cybex Priam 2021?

Zodpovězené
19. črc 2023

Ahoj,

mám kočárek Cybex Priam 2021 a sháním k němu skejt pro sourozence. Cybex má zvlášť skejt, ale ta část ke stání mi připadá malá.

Můžeš poradit nějaký skejt s větším prostorem ke stání a s podobným mechanismem?

Tak, že ho jen nakliknu a pak jednoduše dám dolů do košíku. Ať to není složité na nandání.

Nepoškrábe se u těchto všech skejtů ta spodní tyč na kočárku?

Děkuji

Ahoj,

ano, k Tvému kočárku Cybex Priam 3 pasuje originální stupátko Cybex skateboard. Jeho maximální nosnost je 20 kg a nemá možnost připojení sedátka. Jelikož je připojení pomocí plastových úchytů, riziko poškození (poškrábání) osy kol je minimální.

Můžeš však využít jiné univerzální stupátko jako je Lascal, Zopa Segboard. Zmínila jsem je v nedávno zodpovězené otázce, kterou Ti sem připínám:

Případně existují i ​​jiná stupátka či skejty. Je důležité si při nich všímat jejich maximální nosnosti na dítě.

Například značka Easywalker má také své vlastní přídavné stupátko pro sourozence - Easyboard. To má 15kg nosnost.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka