Který retro kočárek pro dvojčata má konstrukci vhodnou k houpání?

Zodpovězené
13. říj 2023

Ahoj,

ráda bych měla retro kočárek pro dvojčata. Chci, aby se houpala konstrukce.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

je mi to líto, ale nenašla jsem retro kočárky pro dvojčata nebo sourozence. Většina kočárků má ukončenou výrobu a jsou už jen v doprodejích (mimo SK) nebo jako bazarové modely.

Pokud jsi myslela skutečně retro kočárek jakým je například Inglesina Domino Twin, tak kočárky prošly změnou designu a původní retro design se ze světa kočárků pro dvojčata a sourozence ztrácí.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka