Který pěkný kočárek zvládne náročnější terén?

Zodpovězené
31. říj 2022

Ahoj,

hledám sportovní kočárek, který vypadá hezky a má nosnost do 22 kg. Musí zvládnout náročnější terén.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

nedávno jsem v poradně odpověděla na podobnou otázku, tak Ti ji zde připnu pro inspiraci:

Ať už si vybereš Thule Urban Glide 2 nebo jiný zmíněný model, tak s žádným z nich neuděláš krok vedle. Každý z nich má nosnost sportovního sedáku 22 kg. Tedy kromě modelu X-Lander X-Move, který ji má pouze 15 kg.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka