Který otočný sportovní kočárek je skladný do malého auta a má prodlouženou stříšku?

Zodpovězené
10. srp 2023

Ahoj,

hledám dobrý sportovní kočárek, ale pořád jsem nenašla ten pravý.

Podmínky:

  • otočný,
  • skladný - máme menší auto,
  • s prodlouženou stříškou,
  • možnost úplného lehu,
  • když se složí, aby byl sedačkou částí uvnitř - toto není úplná priorita.

Který kočárek doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

na podobné otázky jsem nedávno odpověděla, takže Ti je sem připínám pro inspiraci:

Pokud chceš něco stylového, tak se podívej i na model Bugaboo Bee 6 či Bugaboo Bee 5.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka