Který lehký sportovní kočárek zvládne sníh?

Zodpovězené
17. lis 2022

Ahoj,

hledám na zimu lehký sportovní kočárek, který zvládne sníh. Jelikož se jedná jen o tuto zimu, tak budu dívat spíše něco levného/bazarového.

Aktuálně používáme Cybex Eezy s+2, ale ve sněhu si to s ním neumím představit. Přední kolečka moc nezvládají terén.

Kočárek by měl být v první řadě lehký, něco do 8 – 9 kg. Měl by mít kola, která zvládnou sníh.

Dívala jsem Petite&Mars Royal. Tam jsou však také bazarové ceny dost vysoké. Na Babystyle Oyster Zero se mi nezamlouvají gumy, neboť ve všech inzerátech vypadají dost sjeté a zničené.

Jaká jsou Tvá doporučení?

Děkuji

Ahoj,

nevím Tvůj přesný budget na koupi kočárku. Hledání není jednoduché, protože bazarové Petite&Mars Royal se cenově pohybují od 4 000 Kč. Tak předpokládám, že hledáš levnější kočárek.

Mohl by Ti vyhovovat bazarový Britax B-agile 4 Plus, který má větší kola vhodná pro přejezd sněhem. Je prostorný a lehký. Váží 9,5 kg. Jeho mínusem je nižší pouze 15kg nosnost sedáku. Cenová dostupnost na bazaru se pohybuje od 1 000 Kč.

Nebo si prohlédni Petite&Mars Street, Petite&Mars Street+, Petite&Mars Street+ Air nebo Petite&Mars Street+ RWS. Mají sedadla s nosností 22 kg, kola která zvládnou sníh. Jejich skládání není jednoduché, ale funkčně jsou vyhovující.

Před koupí kočárku z bazaru si určitě shlédni naše MK video, které jsme s tímto tématem natočili. Mohlo by Tě inspirovat a poskytnout cenné rady.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka