Který lehký sporťák lze rozložit jednou rukou?

Zodpovězené
3. říj 2022

Ahoj,

momentálně mám kočárek ABC Design Salsa 4 Air Diamond Edition. Zatím využívám jen hlubokou korbu, ale brzy přijde na řadu sportovní část.

Jelikož kočárek musím každý den skládat a rozkládat (je v autě, nemáme výtah a ani kočárkárnu), tak hledám lehký sportovní kočárek. Musí se snadno vyndávat z auta. Chci, abych ho uměla rozložit jednou rukou (ve druhé ruce budu mít dítě). Chtěla bych si ho koupit z druhé ruky, protože ABC byl drahý. Takže hledám starší modely.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

předpokládám, že žiješ ve městě.

V takovém případě doporučuji městský model Cybex Balios S nebo jeho novější verzi Cybex Balios S Lux.

Pokud chceš něco sportovnějšího i do občasného horšího terénu, tak se podívej na cenově dostupný kočárek Carrello Bravo Plus.

Pokud něco stylového, tak model Bugaboo Bee 5 nebo novější model Bugaboo Bee 6.

Případně si prohlédni Easywalker Charley a o něco těžší Easywalker Harvey3. S menšími koly pak doporučuji Espiro Galaxy.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka