Který lehký malý kočárek zvládne i horší městský terén a má možnost úplného lehu?

Zodpovězené
8. zář 2022

Ahoj,

pro běžný denní provoz používám Baby Jogger City Elite 2, se kterým jsem spokojena.

Hledám však kočárek, který bude vhodný pro cestování a do obchodu. Čili něco malého, lehkého, skladného do auta/vlaku/letadla.

Mám jen 2 požadavky:

  • ať zvládne i horší městský terén,
  • ať má možnost lehu.

Větší stříška je plus.

Jelikož to bude kočárek používán jen občas a na krátkou dobu, úplně mi postačí bazarový kousek do max. 5 000 Kč.

Můžeš mi poradit?

Děkuji

Ahoj,

v Tvém případě bych volila Petite&Mars Cross. Je to sice sportovní a cestovní kočárek , ale jeho kola o průměru zadních 20 cm a materiálem tvrzené gumy zvládnou i lehčí terén. Je cenově dostupný a s nosností sedáku 22 kg Ti vydrží až do konce kočárkovacího období. Přečti si o něm krátký informativní článek, kde jsem ho podrobně popsala. Mezi maminkami se díky cenové dostupnosti stává populárním a oblíbeným modelem.

Podobnými modely jsou kočárky z mé nedávno zodpovězené otázky, kterou Ti doporučuji přečíst.

Všechny modely jsou vhodné i pro blížící se chladnější období podzimu a zimy.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka