Který lehký, cestovní kočárek je vhodný pro roční dítě?

Zodpovězené
3. kvě 2022

Ahoj,

hledám golfový nebo sportovní kočárek pro roční dítě. Musí být nejlepší na cesty autem, letadlem. Plus lehký, kompaktní, alespoň trochu odolný, a aby něco vydržel. Chci, aby mělo děťátko v něm pohodlí. Ideální by bylo, kdyby se opěrka na nohy dala dát i do vodorovné polohy.

Který kočárek mi doporučuješ?

Děkuji

Ahoj,

doporučuji například Easywalker Miley, který má integrovanou cestovní tašku s popruhem. Hmotnost má 7 kg.

Nebo o trochu všestrannější, prostornější, s většími koly a kšiltem ve stříšce - Easywalker Jackey. Má 7,5 kg hmotnost a měkké odpružení, takže ovládání i celková jízda je opravdu lehká a příjemná. Je též kompaktní a má super vychytávku ve formě automatického skládání. Oba kočárky mají možnosti jednoduchého polohování, které zvládneš jednou rukou a nechybí ani úplný leh.

Dále to může být Baby Jogger City Tour 2, který má též velmi nízkou hmotnost - 6,5 kg. Ve výbavě najdeš cestovní tašku, ale chybí mu madlo, které si můžeš dokoupit samostatně.

Nebo stylový kočárek, cestovních rozměrů, vhodný i do města - Elodie Details Mondo. Ve výbavě nemá též madlo, které je potřeba dokoupit zvlášť.

Všechny kočárky mají vyšší (22kg) nosnost, jsou tedy vhodné i pro větší dítě. Já osobně bych sáhla po Easywalker Jackey, který mě dostal nejen designem, ale i fajn odpružením na svůj typ a hlavně jeho funkcí, kdy se aktivováním doskládá sám.

Pokud bys chtěla něco levnějšího, tak doporučuji například Petite&Mars Up nebo Joie Pact, nevýhodou je však nižší (15 kg) nosnost, tak je otázka, zda by stačila.

A vyhovovat by mohly i modely Peg-Pérego Selfie a Abc Design Ping Two.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie