Který konkrétní kočárek má co nejdelší korbičku?

Zodpovězené
9. říj 2024

Ahoj,

hledám konkrétní značku a typ kočárku s co nejdelší korbičkou.

Teď mám Muuvo Quick Boho na Tvé doporučení a jsem spokojená. Jen deklarují 79 cm a reálně má 75 cm délku spací plochy.

Existují i delší?

Jedeme do zimy, mám 6měsíčního, 71 cm dlouhého syna. Sporťák chci oddálit, jak se dá, protože ještě nesedí a rád se kočárkuje v korbičce. Cenový limit nemám, ale ať je to dostupné a asi i bazarový.

Děkuji

Ahoj,

v první řadě mě velmi těší, že kočárek z mého původního doporučení Ti vyhovuje. Děkuji také za informaci k reálné délce hluboké korbičky. Už jsem ji i použila v naší kočárkopedii, aby měli přesné informace všichni uživatelé.

Chci Tě ještě upozornit na maximální nosnost hluboké vaničky, protože jsou stavěny na maximálně 9 kg!

Pokud dítě ještě nemá 9 kg (počítá se váha dítěte spolu s oblečením), tak se tedy zaměř spíše na kočárky s typem sedadla 2v1, kde se hluboká vanička potažením za pásy, které jsou umístěny na spodní části vaničky, změní na sportovní sedadlo. Takové kočárky jsou cenově dostupnější a skladnější.

Nejprostornější vaničky má značka Kinderkraft s vnitřní délkou od 80 cm. Konkrétně jsou to tyto modely: Kinderkraft B-Tour, Kinderkraft Kraft 6, Kinderkraft Moov, Kinderkraft Moov 2, Kinderkraft Moov 2 Air a Kinderkraft Moov CT.
👉 https://shop.modrykonik.cz/cz-czk/cs/products/k...

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka