Který kočárek se skládá jednou rukou, je lehký a vhodný pro cestování?

Zodpovězené
8. kvě 2022

Ahoj,

ráda bych se poradila ohledně menších cestovních kočárků.

Požadavky na kočárek:

  • skladný,
  • lehký,
  • skládání jednou rukou,
  • ne chrastítko,
  • prodloužená stříška kvůli dovolené v zahraničí.

Zatím se mi nejvíc líbí Easywalker Jackey, Avova City Ranger, Leclerc Influencer, Babystyle Hybrid a Cybex Eezy s+2.

Reálně jsem neviděla ani jeden.

Který z nich je nejlepší?

Děkuji

Ahoj,

moc pěkný výběr kočárků! 🙂 Musím uznat, že výběr to nebude vůbec lehký. Já osobně nejvíce doporučuji Easywalker Jackey. Jedná se o velmi skladný a lehký kočárek, se super jízdními vlastnostmi a oceníš u něj i automatické skládání.

Lehkými a velmi skladnými modely jsou i Leclerc Influencer a Babystyle Hybrid Ezy Fold, u kterých najdeš též automatické složení. Nevýhodou Leclerc je kratší zádová opěrka.

Avova City Ranger má už těžší hmotnost (8,6 kg) a nevýhodu v neúplném lehu. Za to nabídne odolnější gumová kola a též automatické složení. O něco lehčí je pak Cybex Eezy S+², který má z uvedených modelů největší gumová kola a dlouhou stříšku, ale nemá náhledové okénko.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě nějaký dotaz, tak mi neváhej znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie