Který kočárek pro vysoké rodiče a dubnové miminko je nejlepší?

Zodpovězené
11. led 2024

Ahoj,

jsem prvorodička a hledám kočárek. Já mám 175 cm a partner 182 cm. Miminko se má narodit v dubnu.

Naše požadavky:

  • XXL stříška,
  • dostatečně větraný,
  • snadno skládatelný,
  • většinou budu s kočárkem ve městě, ale ať zvládne nějaký terén,
  • aby se na konstrukci kočárku dala připevnit autosedačka,
  • dvojkombinace, případně i trojkombinace,
  • zabudovaná síťka proti hmyzu by byla výhodou,
  • cena do 17 000 Kč se vším, případně i méně.

Ovlivňuje barva kočárku teplotu, jakou tam bude mít miminko?

Kdyby chci tmavě zelenou a budu chodit po horkých dnech kočárkovat.

Děkuji

Ahoj,

barva kočárku ovlivňuje teplotu. Obecně platí, že světlá barva světlo odráží a tmavá barva světlo přitahuje.

Většině vyšších rodičů v první řadě doporučuji model s intuitivním systémem odpružení. Je jím Nuna Mixx Next. Má zabudované všechny prvky, které od kočárku očekáváš.

Podobnými, ale dražšími modely se zabudovanou moskytiérou ve stříšce, jsou kočárky značek Joolz a Muuvo.

Jelikož jsem na velmi podobnou otázku v poradně nedávno odpověděla, tak Ti ji sem připnu. Jsou v ní zmíněny všechny populární a oblíbené modely, které Ti budou vyhovovat:

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka