Který hluboký kočárek má nejdelší hlubokou korbu a zároveň dostatek místa do šířky?

Zodpovězené
9. čer 2022

Ahoj,

hledám hluboký kočárek.

Který hluboký kočárek má nejdelší hlubokou korbu a zároveň dostatek místa do šířky?

Děkuji

Ahoj,

chybí mi od Tebe další požadavky na kočárek, například v jakém terénu se budeš pohybovat a jaký máš cenový rozpočet. Bez těchto informací Ti nedokážu dobře poradit.

Výběr samostatných hlubokých kočárků je bohužel trochu omezený, nabízí je jen pár značek. Prostorné hluboké korby má například značka Inglesina nebo Cam, tak bych se zaměřila na ně.

Konkrétně to můžou být tyto modely :

Čistě hluboké kočárky dále nabízí i značka Kunert či Lonex.

Extra prostorné korby mají kočárky polské výroby. Nevýhodou je jejich koupě i se sportovní nástavbou. Může to být například značka Camarelo.

Držím palce při výběru a kdybys měla jakýkoliv dotaz, neváhej mi znovu napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie