Které cenově dostupné kočárky mají na hluboké korbě síťku, aby miminko vidělo?

Zodpovězené
16. čer 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně kočárků se síťkou.

Které cenově dostupné kočárky mají v hluboké korbě síťku, aby miminko vidělo?

Děkuji

Ahoj,

chybí mi Tvé další požadavky na kočárek, a i informace o terénu, ve kterém budeš nejčastěji vyrážet na procházku, protože tzv. panoramatické okénko v hluboké korbě má spoustu modelů - a každý z nich je jiný.

Z těch cenově dostupnějších to je například Hauck Vision X, který se dá zakoupit i jako samostatný hluboký kočárek, což je velmi praktické a doporučuji to. Pokud Ti bude vyhovovat po všech směrech, tak si můžeš dokoupit sportovní sedačku. V opačném případě můžeš pokračovat sporťákem jiné značky 🙂. Jedná se o lehčí městský model pro procházky v nenáročném terénu.

Dále to můžou být tyto kombinované kočárky Lonex Pax či kompaktnější a lehčí Espiro Only (2022) a Zopa Quest.

A pokud by sis připlatila, tak jednoznačně doporučuji kočárky značky Moon, konkrétně to jsou tyto modely:

Pokud jsem se Ti netrefila do vkusu, tak budu ráda, když mi napíšeš znovu všechny Tvé požadavky a přesný cenový rozpočet (nebo zda zvažuješ i bazarový model). 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie