Která vložná taška pasuje do Concord Camino?

Zodpovězené
15. črc 2022

Ahoj,

chtěla bych se poradit ohledně vložné tašky do sportovního kočárku Concord Camino. Brzy čekáme přírůstek a akorát v té době nám mají začít předělávat výtahy. Takže potřebuji něco lehkého, v čem můžu vynést novorozence ve 4. patro.

Vložná taška mi přijde jako nejjednodušší a nejlevnější řešení, jelikož to bude jen na krátké období.

Je něco univerzálního, co by pasovalo do tohoto kočárku?

Ideální z bazaru. Vím, že Concord má také vlastní vložnou tašku. Tu je však nereálné sehnat.

Děkuji

Ahoj,

doporučuji vložnou tašku značky Emitex, například model Oxford. Kromě dostupné ceny zaujme i možností přeměnit ji na fusak - stačí vyjmout desku a odepnout nosné popruhy, takže využití najde i později. Délku tašky lze upravit stažením, nebo povolením šňůrky kolem hlavy dítěte, šířku lze upravit též, takže dobře padne do všech typů kočárků. Praktické je i její zajištění proti sklouznutí.

Variantou může být i nosítko či šátek, který mi přijde bezpečnější. Budeš mít i volné ruce pro případný nákup nebo tašku.

Držím palce při výběru a kdybys měla ještě jakýkoliv dotaz, tak mi neváhej napsat. 🙂

Přeji krásný den a pohodové kočárkování.
Katka
kočárková poradkyně Modrého koníka
Kočárkopedie
Blog: kočárkopedie