Která trojkombinace má prostornou hlubokou korbu a odpružená kola?

Zodpovězené
12. led 2023

Ahoj,

chci se poradit při výběru kočárku. S partnerem bychom chtěli něco spratného, ​​ne těžkého, s odpruženými kolečky, prostornou vaničkou a ideální trojkombinaci. Co se týká rozpočtu, tak maximálně 12 500 – 15 000 Kč.

Jakou máš ověřenou značku?

Jaký kočárek nám můžeš poradit?

Děkuji

Ahoj,

na velmi podobné otázky jsem nedávno odpověděla, tak Ti je sem připnu. Najdeš v nich velmi důležitá kritéria, která je třeba uvést pro správný výběr kočárku.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat kočárkovou poradnu, kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka