Která dvojkombinace do 14 000 Kč je stabilní?

Zodpovězené
13. zář 2023

Ahoj,

hledám městskou dvojkombinaci pro prosincové miminko. Nejdůležitější je, aby z kočárku po pár měsících nebylo chrastítko, vše ostatní je méně podstatné. A ještě chci, aby sportovní část byla použitelná v obou směrech jízdy. Cena cca 12 00 – 14 000 Kč.

Můžeš nám poradit?

Děkuji

Ahoj,

určitě si prohlédni cenově dostupné, kvalitnější a oblíbené kočárky Kinderkraft Nea a Zopa Move Cross 2. Podrobněji je popisuji v této odpovědi:

Prohlédni si také model Espiro Only. Je určen pro rodiče, kteří chtějí skladný a lehký kombinovaný kočárek s elegantním a moderním designem.

K dispozici jsou dva typy kol:

  • gelové, které se hodí na procházky do města,
  • nafukovací, které jsou vhodné pro nerovnější cesty vesnice a lehčí terén v přírodě.

Nízká váha a snadná manipulace mu umožňují ovládání jednou rukou. V případě častého cestování autem a potřeby každodenního skládání kvůli úschově kočárku zaujme jednoručním složením a rozložením spolu s nástavbou umístěnou na konstrukci. Díky výškovým adaptérům na hluboké korbě a teleskopické rukojeti se dobře ovládá i vyšším rodičům.

Předchůdcem je model Espiro Only 2022, od kterého se liší vylepšeným nákupním košíkem a prodlouženou nožní opěrkou při sportovním sezení.

Podobným modelem je i Muuvo Quick 3.0. Je to prostorný a pohodlný kočárek, který má nenafukovací pneumatiky plněné gelem. Snadno se ovládá. Hluboká korba i sportovní sezení jsou výše umístěny, což je pro výhodou pro vyšší rodiče. Je vhodným kandidátem i pro středně vysoké lidi. Svým odpružením a koly se skvěle hodí i na nerovný terén.

Držím Ti palce. Kdybys měla jakoukoliv další otázku, tak mi neváhej znovu napsat (s připomenutím se) do poradny. A nezapomeň odebírat Kočárkovou poradnu, Kočárkopedii nebo lulu_originally. Nepřijdeš tak o žádné novinky a inspirace ze světa kočárků.

Přeji Ti krásný den a příjemné kočárkování!
Vaše Ľudka
Kočárková poradkyně Modrého koníka