Kombinovaný kočárek značky Bugaboo - co od Cam3 sedí na Fox, a je nějaký podobný levnější a taky super?

Zodpovězené
24. čer 2020

Dobrý den,

prostě tahle značka mě úplně uchvátila a jiná to nebude - miluji značku Bugaboo, typ Cameleon, ale chci se zeptat - vím, je drahý, ale poptám se.

Bugaboo Fox - co k němu pasuje, sedí i od Cam3?

Nebo je nějaký podobný a ne moc drahý a taky je super?

Děkuji

Ahoj!

Na Bugaboo Fox - a zároveň na Bugaboo Cameleon3 - nasadíš tyto stejné a dobře sedící příslušenství / dokoupitelné doplňky:

stříšky (klasické i letní),
pláštěnka,
moskytiéra,
fusak (je jich více druhů, všechny budou OK),
organizér,
cestovní taška na přenos kočárku,
slunečník (jsou POTŘEBNÉ adaptéry),
držák na nápoje BGB,
vložka do sportovní sedadla,
držák na telefon pro rodiče (nejsou už moc sehnatelné).

Na oba sedne i přídavné stupátko (s možností sedátka) pro staršího sourozence, ale u modelu Cam3 bude k němu třeba ještě adaptér, a do konstrukce Fox-e se rovnou naklikne (má integrované západky).

Bugaboo Fox

Bugaboo Cameleon 3

Co se jiného, ​​ale podobně funkčního modelu týká, existuje pár podobných kočárků (v podstatě designových "vykrádaček", "padělků" tohoto oblíbeného stylu, ale za mě se váhou ani funkčností až tak nevyplatí. Také kvalita bývá oproti značce Bugaboo výrazně nižší. Za mě, pokud člověk chce Bugaboo, má si koupit Bugaboo, a ne nějakou napodobeninu - to už raději koupit jiný dobrý, i kdyby levnější model, který si na nic nehraje. Při snaze mít něco jiného, ​​ale mermomocí při tom ušetřit, je nakonec člověk obvykle akorát zklamaný. Když tak koukni na značku Osann, ale za mě fejky raději ne...

Pokud bych měla navrhnout něco podobné funkcionality (vanička + sedák na stejném rámu), ale ne zrovna levnou kopii (ale jiný model, jiný dizajn, jiný nápad), já bych se dívala na použitý Seed Papilio

Seed Papilio

,který je nádherný, neskutečně kvalitní luxusní designérský kočárek se super skladnou, super odolnou konstrukcí (https://deti.bazos.cz/inzerat/120672445/kocarek... nebo na též drahý (ale ne až tak) [Uppababy Vista | Uppababy Vista]]. Vista je v USA asi nejoblíbenější model kombinovaného kočárku přesně proto, že byl navržen jako alternativa pro mnohé nedostupného Bugaboo, ale v podstatě se stejnou - a ještě rozšířenou - funkcionalitou (může to dokonce být dvojkočár). Také se asi podívej do bazaru, kdyby zaujal ...

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.