Kombinovaný kočárek pro zimní miminko, terén i město s bezúdržbovými koly. Noordi Sole, Dymex Macan?

Zodpovězené
4. zář 2019

Dobrý den,

při výběru kočárku celkem tápeme. Jakmile máme požadavek bezúdržbová kola, velmi se nám výběr smrskne 😊. Zatím nás hodně zaujaly Noordi Sole a Dymex Macan. Tak Vás prosím o radu.

Děkuji

Ahoj!

Pokud bych si vybírala mezi Dymex Macan a Noordi Sole, určitě bych preferovala Noordi. U Dymex mně osobně přijde provedení podstatně levnější (kvalitativné i funkcionálně), se slabší sportovní částí ... U Noordi je zajímavější i design, i materiálové provedení, i sedací nástavba. Určitě také doporučuji dokoupit autosedačku - vajíčko bezpečnější, testované značky. Bude i pohodlnější a prostornější pro miminko - ty v polských a jiných levnějších trojkombinacích jsou bohužel opravdu jen takové "aby bylo", ne moc chránící děťátko.

Dymex Macan

Noordi Sole

Další mou radou by bylo opravdu zvážit váhu a skladnost kočárku, a pak zejména sportovní části. Neboť tak často se stává, že po korbičce pak zklamaní rodiče kočárek mění - zapomněli, že i když korba je podstatná, používat ji budete jen pár měsíců, zatímco sporťák podstatně déle. Proto je důležité, aby kočárek s ním nebyl těžší, s horším těžištěm, aby nebyla zbytečně robustní a přitom uvnitř malá a krátká pro miminko ...

Pokud mohu poradit, podívejte i na kočárek s praktičtějším sporťákem a nižší váhou - například ABC Design Salsa 4.

ABC Design Salsa 4

Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.